top of page

המלצות

המלצה מלקוח

​נטע שמעוני

ג'סי אצלנו בבית היא "מותג"! הבכורה הצטרפה לקייטנת הקיץ לפני שש שנים ומייד הבנו ש"אין דברים כאלה".

סיימה את הקייטנה אחרי שבועיים עם סגנון שחייה אלגנטי ומדויק. לא אשכח איך התרגשנו ב"מופע סיום" כאשר נכנסו הקטנטנים למים וחצו את הבריכה בסגנון חתירה. מאז בכל קייטנה יש לנו לפחות נציג (או נציגה) מהמשפחה, כאשר הגדולה שומרת על הגחלת משך כל השנה ומתמידה באימונים המקצועיים של עדינה.

ג'סי, תודה על האיכות ללא פשרות, תודה על המקצועיות. אנחנו שולחים אליך את ילדינו בלב שקט והם חוזרים מאושרים, תשמרי על עצמך ועל הצוות המדהים שלך!

נתראה שוב בחופשת הקיץ הקרובה.

נטע וכל משפחת שמעוני, מושב חרות, מאי 2016

עינב, איציק ועמית חדד

אז במה מתחילים ? בסיום המרגש? בצוות המקסים? בך, בילד המתוק שלי שבקושי הכניס את הראש מתחת למים לפני שבועיים ועכשיו לא רוצה לעזוב את הבריכה שוחה !!!! כמו דגיג ושואל מתי הקייטנה הבאה? והוא רק בן 6, אני חושבת שהדרך הכי טובה לסכם היא להגיד תודה, תודה על מקצועיות, על רגישות, על כיף, על השקעה אינסופית בתהליך כל כך לא פשוט, ועוד כשמסביב מתרוצצים 100 ילדים,
תודה על היכולת לראות כל ילד, תודה על מדריכים מעולים,
תודה על הצלחה, תודה שהשארתם בילד שלי חשק לעוד.
ת ו ד ה
משפחת חדד, יום ו 05/08/2016

מתחילים

משפחת חקלאי

ואוו, האמת היא שלא האמנו,

גילי (בן 6 עולה לכיתה א') הגיע לקייטנה עם הרבה ביטחון במים ובצלילות אבל ממש בלי ידע בשחייה אחרי שבועיים אצלכם בקייטנה - הילד שוחה! אבל ממש.

נסענו ישירות מטקס הסיום המרגש לנופש, וגילי לא מוכן לצאת מהמים כל הזמן שוחה ובעיקר מרגישים את הביטחון שלו בעצמו ובשחייה. מדהים, מעבר לזה גילי מאוד נהנה בקייטנה כולה והלך כל בוקר בשמחה לעוד יום ספורטיבי, עמוס בחוויות ומהנה.

מחכים שכל השאר יגדלו ונוכל לשלוח גם אותם.
הרבה הרבה תודה,

לא יאומן שזה מצליח בשבועיים.

משפחת חקלאי, יום א 07/08/2016

משפחת פיש

הקייטנה הייתה נפלאה והבן שלי מאוד נהנה, הוא כל יום לא הפסיק להגיד כמה כיף היה ושזו הקייטנה הכי כיפית שהייתה לו, בנוסף הוא גם השתפר מאוד בשחייה וקיבל בטחון במים עמוקים.

תודה על הקייטנה הנפלאה והארגון ראוי לציון,

נשמח להמשיך בחוגי שחיה בהמשך השנה.

הורי תום פיש יום ו 05/08/2016 14:49


משפחת וירצברגר

ג'סי יקרה

אין על הקייטנה שלך,

במקום הראשון בטיחות, צוות מסור ומיומן,

בסיום הקייטנה ראינו על תמר שיפור עצום בשחייה, תמר מאוד נהנתה הלכה בשמחה לקייטנה.

מודים לך ולצוות,

חופשה נעימה,

משפחת וירצברגר חרות, שבת 06/08/2016


 

אמיר הדס, ודנדן, תל מונד
השתתפנו בקייטנה לראשונה השנה, והחוויה הייתה יוצאת דופן, מהרגע הראשון ברור שקודם כל שמים דגש על בטיחות ואח"כ הכי חשוב שכל ילד ייהנה, בתור הורה שהקשיב לשיחות הילדים בדרך לקייטנה, היה ברור שכולם נהנים, ברור שזו משימה מורכבת לגרום לכולם להנות, כשכל ילד הוא אחר ומגיעה מרקע אחר ובעל יכולות שחיה שונות.

בנוסף, התוצאות לא איחרו לבוא ואחרי שבוע בקייטנה הילד רכש סגנון שחיה חדש.

נשמח להתראות בשנה הבאה,

אמיר הדס, ודנדן, תל מונד, יום א 07/08/2016

שלומית רובין, מושב חרות

בני מתאמן בקבוצת השחייה של ג׳סי באופן קבוע.

הגיע בתחילת השנה עם רמת שחיה בסיסית בחזה וחתירה. תוך חודש נכנס לכושר שחייה והחל לשפר משמעותית את הטכניקה. השיעורים מגוונים ומאתגרים וניכרת מחשבה והשקעה בבניית האימון ואופן ההתקדמות. עדינה המאמנת מקצועית ביותר, מאתגרת את המתאמנים וחותרת לשיפור והתמדה.

שלומית רובין, מושב חרות, מרץ 2016.

 

 

אדוה מיינץ

שלום רב, ברצוני להמליץ על בית הספר לשחיה של ג'סי. אני אמא לארבעה ילדים - שלושת ילדי הגדולים (11,9,7) למדו שחיה אצל ג'סי כבר בגיל 5. הבן הגדול עדיין ממשיך ושוחה בחוגי השחיה של ג'סי ושאר הילדים נהנים מאד בקייטנות השחייה המתקיימות בפסח ובחופש הגדול.
צוות המורים כולו נהדר ומלמד באופן מקצועי וחינוכי – מלבד טכניקת השחייה הם מסבירים לתלמידים את חשיבות הספורט ותרומתו להתפתחות הגוף והנפש.

ג'סי סבלנית מאד ועובדת בשיטה המקנה לילדים בטחון עצמי רב בעת תהליך לימוד השחייה. הילדים לומדים טכניקות נהדרות ומגוונות המקנות להם ביטחון והבנה בבריכה ובשחייה. כמו כן אסרטיביות, והקפדה על משמעת – דבר היוצר אצל הילדים משמעת עצמית ובגרות.


היום בני הגדול שוחה במגוון סגנונות, מרגיש חופשי ובטוח במים ואוהב מאד את החוגים של ג'סי.
השיעורים מתקיימים בבריכה מחוממת (בחודשי החורף), המיועדת ללימודי השחייה, במהלך השיעור אין הסחות דעת והפרעות. הבריכה ידידותית עד מאד הן לילדים והן להורים המלווים.


אין לי ספק שאשלח גם את ביתי הקטנה (2) בבוא היום ללמוד אצל ג'סי. כל מי שחשוב לו שילדיו ידעו לשחות, וכמו כן, יעשו פעילות גופנית כלשהי - אני ממליצה מאד על שיעורי שחייה בבית הספר לשחייה של ג'סי.

אדוה מיינץ, כפר חרוצים, אפריל 2016.

 

 

הילה ושגיא

הילדים הגדולים שלנו תאומים בני עשר התחילו ללמוד שחייה אצל ג'סי בבני ציון בגיל ארבע. כבר בשיעור הראשון הורדו המצופים ומהר מאוד התחילו לשחות כמו דגים במים. בבית הספר לשחייה נפגשים הילדים עם מורים מקצועיים בפיקוחה של ג'סי שהינה מורת שחייה בעצמה ואחת הטובות שיש.

בית הספר הוא כמו בית שני לילדים. כאשר במשך השנים שולבו בו הן בשיעורים הן באימוני שחייה תחרותיים והן בקייטנות. מעבר לשעורי השחייה מקבלים הילדים ערכים וכלים נוספים החשובים לא פחות: התייחסות לאחר, משמעת עצמית וגבולות ובזכות אלו מתנהלים השיעורים כמו גם הקייטנות באופן מקצועי ומכבד. 

לאחר כשש שנים בהם ילדינו מתאמנים בבית הספר של ג'סי, זכינו לשלב את ילדינו בבית ספר מקצועי בו יש חשיבות לקשר עם הילד כמו גם עם ההורים.

תודה ג'סי על השנים המדהימות ואין ספק כי בזכות המקצועיות תשומת הלב האהבה לילדים הילדים חוזרים שנה אחרי שנה ואף מגיעים להישגים מדהימים.

הילה ושגיא, כפר חרוצים, אפריל 2016.

 

 

משפחת ינובסקי

אנחנו מכירים את ג׳סי כבר למעלה מעשר שנים. ג'סי מנהלת את בית הספר לשחייה בבני ציון שבו לומדים ומתאמנים שלושת בני בשחייה וכן השתתפו בקייטנות הקיץ בניהולה. 

כבר מתחילת היכרותנו עם ג׳סי למדנו להכיר אדם אחראי מסור חם ואכפתי. 

בית הספר של ג׳סי מנוהל בצורה מקצועית ונותן דגש על רווחתם וטובתם של התלמידים. 

ג׳סי מקפידה לבחור צוות מאמנים ומדריכים בעלי כישורים מקצועיים בתחום והיא מקפידה על יצירת סביבה נעימה ומקצועית שממנה נהנים הילדים. 

ג'סי יודעת לדחוף להישגים, זאת תוך הקניית ערכים ותרבות. הבריכה שלה היא מקום נקי שתמיד נעים להגיע אליו

ומעל הכל, ג׳סי היא אדם חם ומקסים בעלת כישורים רבים ואנו ממליצים בשמחה עליה ובטוחים ביכולותיה. 

 

בברכה,

אילנית, איתי, עומר, עידו ויהל ינובסקי, תל-מונד, אפריל 2016

 

 

רבקה כהן

שלושת הילדים שלי למדו ולומדים שחיה בבית ספר לשחיה של ג'סי.

היחס של ג'סי תמיד מקצועי, נחמד ואישי, היא רואה ולא שוכחת אף ילד.

בבני ציון ישנם 2 בריכות, אחת לקיץ והשניה לחורף לכן שאפשר ללמוד שחייה במשך כל השנה.

הילדים שלי אהבו מאוד את מדריכי השחייה שלהם.

והכי חשוב בסופו של דבר הם למדו לשחות.

ממליצה בחום, רבקה כהן.

​Merci Jessie. Merci à ton équipe

Jessie,

Voilà 4 ans que nous avons découvert la piscine de Bene Zyion et les cours de natation que tu diriges.

Immédiatement nous t'avons confié nos trois enfants (4-8-12ans) et nous avons été ravi des cours et des profs que tu leur a assigné. 

Les deux plus grands avaient déjà un bon niveau et entre tes mains ils ont amélioré leur technique et leur condition physique. Les enseignants sont de haut niveau et les cours variés et sérieux. En fin d'année, le cours sur la plage est une belle expérience formidable et les enfants en ressortent grandis.

La plus petite a appris avec ton équipe les mouvements de base, leur coordination, et je suis toujours émerveillée de voir dans quel style elle évolue. 

Les cours sont adaptés à l'âge des enfants. Ludiques et chaleureux chez les plus petits, de l'ordre de la compétition chez les grands.

Je recommande chaleureusement ton école à chaque parent qui recherche un enseignement de qualité dans une ambiance familiale.

Merci Jessie. Merci à ton équipe.

bottom of page